Provitalash

Na zlecenie naszego klienta opracowaliśmy koncepcje oraz skutecznie wydaliśmy nową markę kosmetyczną „Provitalash” której sercem jest innowacyjny produkt kosmetyczny zwiększający objętość rzesz w formie serum zawierającego m.in znany i ceniony bimatoprost.

Produkt 1

Kosmetyczna perła klasy Premium

Duża konkurencja, wielkie koncerny, wymagający klient - to tylko kilka zagrożeń, które zidentyfikowaliśmy w czasie dogłębnej analizy projektowej. Postawiliśmy na wydanie produktu klasy Premium, dając klientowi wyjątkowy customer experience.

  • Całościowe stworzenie brandu wzbudzającego zaufanie oraz pożądanie u klientów
  • Konsultacje ze specjalistami z zakresu technologii żywności & farmacji
  • Odpowiedzialność za produkcję przy współpracy z czołową firmą farmaceutyczną
  • Autorski system generowania leadów na potrzeby Call Center
  • Ponad 2000 klientek w ramach zamkniętej grupy testowej
  • Przygotowanie wyjątkowo skutecznej strategii marketingowej
Produkt 2

Kupować oczami

Na etapie projektowania zadbaliśmy o każdy szczegół, zarówno ze strony technicznej ale przede wszystkim ze strony graficznej - wizualnej. Cel był nie był łatwy, musieliśmy uczynić produkt nieznany produktem pożądanym w niedługim czasie.

Ogrom prac marketingowych. Rozbudowana strategia marketingowa wykorzystywała marketing wielopłaszczyznowy, wykorzystujący efekt skali do osiągnięcia celów biznesowych klienta - sprzedaży. W ręce klienta oddaliśmy ponad 220 możliwych wariantów marketingowo-reklamowych, wiele z nich okazało się strzałem w dziesiątke.

Możemy działać?

Nasza wyjątkowa broszura przybliży kluczowe informacje na temat naszej działaności. Oto ona:

Pobierz PDF (0.9 MB)
Produkt 3
Produkt 4
Produkt 5